Pomocný pracovník v sklárskej výrobe

09.10.2018
Spoločnosť: WINDOW GLASS, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Dunajská Streda, Dunajská Streda, Mliečany 64, 92901
Okres: Dunajská Streda
Typ pracovnej Ponuky: Pomocný pracovník
Pomocný pracovník
Okenár, sklár
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

pomocné práce pri opracovaní skla, výrobe izolačného skla, kaleného skla

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: WINDOW GLASS, s.r.o.
Adresa: Mliečany 64
92901 Dunajská Streda
Slovensko
Kontaktná osoba: WINDOW GLASS, s.r.o.
Kontaktné údaje: WINDOW GLASS, s.r.o.

Mliečany 64
Slovensko

+421915912547