Pomocný pracovník v kuchyni

09.10.2018
Spoločnosť: Sodexo s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, okres Žilina, Teplička nad Váhom, Sv. Jána Nepomuckého 1282/1, 01311
Okres: Žilina
Typ pracovnej Ponuky: Pomocný pracovník
Kuchár
Pomocný pracovník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Pomocné práce v kuchyni pri príprave jedál,

- umývanie kuchynského zariadenia,

- umývanie bieleho a čierneho riadu,

- upratovanie priestorov kuchyne,

- práca v studenej kuchyni, výroba šalátov.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 14:00
Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 500
Iné výhody:

- Zázemie úspešnej medzinárodnej stravovacej spoločnosti

- pravidelná mzda

- priestor pre profesijný rast

- výborný kolektív

Požiadavky na zamestnanca

Neukončené základné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

- Pracovitosť,
- zodpovednosť.

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Sodexo s. r. o.
Adresa: Tomášikova 64
83104 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: Sodexo s. r. o.
Kontaktné údaje: Sodexo s. r. o.

Tomášikova 64