Pomocný pracovník v drevovýrobe

09.10.2018
Spoločnosť: JAMIR s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš
Okres: Liptovský Mikuláš
Typ pracovnej Ponuky: Pomocný pracovník
Drevársky technik
Pomocný pracovník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zabezpečuje nekvalifikované činnosti podľa požiadaviek priameho nadriadeného "MAJSTRA", vykonáva manuálne práce ako je triedenie, ukladanie, brúsenie...

Prax vo výrobných podnikoch- výhodou, manuálna zručnosť, presnosť a precíznosť, dobrý zdravotný stav, práca aj pre šikovných a zodpovedných absolventov.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 550

motivujúce finančné ohodnotenie, mesačné odmeny za výkon a kvalitu, možnosť práce nadčas, príspevok na stravu, istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: JAMIR s.r.o.
Adresa: Jura Janošku 342/22, Liptovský Mikuláš, 03101
Kontaktná osoba: JAMIR s.r.o.
Kontaktné údaje: JAMIR s.r.o.

Jura Janošku 342/22, Liptovský Mikuláš, 03101