Pomocný pracovník v autoservise a pneuservise

09.10.2018
Spoločnosť: B&B autoslužby, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Slovensko, okres Poprad, Poprad
Okres: Poprad
Typ pracovnej Ponuky: Automechanik
Pomocný pracovník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pomocný pracovník v autoservise a pneuservise - Zamestnávateľ chce požiadať o príspevok § 54

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 09:00 do 17:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: B&B autoslužby, s.r.o.
Adresa: 1639/73, Poprad
Kontaktná osoba: B&B autoslužby, s.r.o.
Kontaktné údaje: B&B autoslužby, s.r.o.

1639/73, Poprad

+421915989416