Pomocný pracovník na stavbe

09.10.2018
Spoločnosť: STILLE - BAU, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Nitriansky kraj, okres Nové Zámky, Štúrovo, Sv. Štefana 1/B, 94301
Okres: Nové Zámky
Typ pracovnej Ponuky: Pomocný pracovník
Pomocný pracovník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pomocný pracovník na stavbe budov vykonáva jednoduché,

pomocné, obslužné a dokončovacie práce pri výstavbe

budov pod dohľadom a podľa pokynov kvalifikovaných

zamestnancov s ručným náradím a strojným zariadením v

stavebníctve. Spolupracuje pri výkone náročnejších stavebných

prác a manipuluje so stavebnými materiálmi.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 16:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: STILLE - BAU, s.r.o.
Adresa: Sv. Štefana 1/B
94301 Štúrovo
Slovensko
Kontaktná osoba: STILLE - BAU, s.r.o.
Kontaktné údaje: STILLE - BAU, s.r.o.

Sv. Štefana 1/B
Slovensko

+421903404525