Pomocný murár s praxou

09.10.2018
Spoločnosť: E - RAN Property, s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Trenčín, Selec, Štvrte Selec 00, 91336
Okres: Trenčín
Typ pracovnej Ponuky: Murár, obkladač
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

pomocné stavebné práce

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Sezónna práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: E - RAN Property, s. r. o.
Adresa: Bratislavská 2066/16
91105 Trenčín
Slovensko
Kontaktná osoba: E - RAN Property, s. r. o.
Kontaktné údaje: E - RAN Property, s. r. o.

Bratislavská 2066/16