Pomocník operátora prípravy farby

09.10.2018
Spoločnosť: SPPP Slovakia s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Bánovce nad Bebravou, Bánovce nad Bebravou, Partizánska 73, 95701
Okres: Bánovce nad Bebravou
Typ pracovnej Ponuky: Pomocný pracovník
Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• Zaskladňovanie a vyskladňovanie farieb podľa jednoduchej inštrukcie,

• vypĺňanie pracovnej dokumentácie,

• kontrola cirkulácií podľa návodu, vedenie evidencie spotreby,

• výmena zásobníkov farieb (na všetky úkony bude pracovník riadne zaškolený),

• dodržiavanie čistoty na pracovisku a systému manipulácie s materiálom,

• príprava a sledovanie stavu v zásobníku farieb,

• vykonávanie pomocných prác v prípravovni farieb (príprava farieb, čistenie pracovných pomôcok),

• vykonávanie pravidelnej inventúry skladu farieb.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 583

• základná mesačná mzda od 583,-EUR a viac, mesačný bonus od 80,-EUR a viac, dochádzkový bonus, mimoriadny bonus za prácu v sobotu a i.

• možnosť získať bonus: vernostný, náborový,

• príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi,

• práca v mladom kolektíve a rozrastajúcej sa spoločnosti,

• možnosť kariérneho rastu,

• možnosť závodného stravovania,

• firemné akcie a i.

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

Zodpovednosť, logické myslenie.

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: SPPP Slovakia s.r.o.
Adresa: Partizánska 73
95701 Bánovce nad Bebravou
Slovensko
Kontaktná osoba: SPPP Slovakia s.r.o.
Kontaktné údaje: SPPP Slovakia s.r.o.

Partizánska 73
Slovensko

+421905262591