Pomocníčka v kuchyni

09.10.2018
Spoločnosť: Mirko Petrík GASTROMIR

Miesto práce: Slovensko, okres Nitra, Nitra, Tr. A. Hlinku 38, 94901
Okres: Nitra
Typ pracovnej Ponuky: Pomocný pracovník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

pomocné práce v kuchyni - výdaj stravy, umývanie riadu, čistenie zeleniny

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Mirko Petrík GASTROMIR
Adresa: Chalupkova 20
94901 Nitra
Slovensko
Kontaktná osoba: Mirko Petrík GASTROMIR
Kontaktné údaje: Mirko Petrík GASTROMIR

Chalupkova 20
94901 Nitra
Slovensko

+421908966906