Pokladník/čka

09.10.2018
Spoločnosť: Sodexo s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Malacky, Malacky, Továrenská 2614/19, 90120
Okres: Malacky
Typ pracovnej Ponuky: Pokladník
Pokladník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca s PC a registračnou pokladňou

- predaj doplnkového tovaru

- výdaj stravy

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

- skúsenosti s prácou pokladníka a prácou pri výdaji stravy výhodou
- zodpovednosť za vlastnú výrobu a plnenie automatov
- skúsenosti v závodnom stravovaní vítané
- ochotu učiť sa novým veciam
- tímový duch

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Sodexo s. r. o.
Adresa: Tomášikova 64
83104 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: Sodexo s. r. o.
Kontaktné údaje: Sodexo s. r. o.

Tomášikova 64
Slovensko

+420735709821