Pokladníčka - predavačka

09.10.2018
Spoločnosť: Ing. Milan Grman ARTEMIS

Miesto práce: Slovensko, Nitriansky kraj, okres Topoľčany, Topoľčany, Sedmikrásková 2729/14, 95501
Okres: Topoľčany
Typ pracovnej Ponuky: Pokladník
Predavač
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca s pokladňou (manipulácia s hotovosťou, platobným terminálom, denné uzávierky).

Starostlivosť o zverený úsek tovarov (dokladanie tovaru, kontrola dátumu spotreby tovaru, kontrola cenoviek).

Obsluha zákazníka.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • tímová práca
  • finančná a ekonomická gramotnosť

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Ing. Milan Grman ARTEMIS
Adresa: Sedmikrásková 2729/14
95501 Topoľčany
Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Milan Grman ARTEMIS
Kontaktné údaje: Ing. Milan Grman ARTEMIS

Sedmikrásková 2729/14
Slovensko

+421905581102