Podnikový právnik

Spoločnosť: Národný ústav tuberkulózy, pľúcnych chorôb a hrudníkovej chirurgie Vyšné Hágy

Miesto práce: Slovensko, Prešovský kraj, okres Poprad, Vysoké Tatry, Vyšné Hágy 1, 05984
Okres: Poprad
Typ pracovnej Ponuky: Právnik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- komplexná právna agenda / špecifiká rezort zdravotníctva/

- uplatňovanie zákona o ochrane osobných údajov v praxi

- agenda verejného obstarávania

- kontrolná činnosť

- agenda správy majetku štátu

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:50 do 15:20
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 966
Iné výhody:

- dodatková dovolenka

- príspevky na doplnkové dôchodkové poistenie

- skrátený týždenný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore právo

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

- skúsenosti s praktickým uplatňovaním zákona o ochrane osobných údajov
- prax vo verejnom obstarávaní vítaná

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

Názov spoločnosti: Národný ústav tuberkulózy, pľúcnych chorôb a hrudníkovej chirurgie Vyšné Hágy
Adresa: Vyšné Hágy 1
05984 Vysoké Tatry
Kontaktná osoba: Národný ústav tuberkulózy, pľúcnych chorôb a hrudníkovej chirurgie Vyšné Hágy
Kontaktné údaje: Národný ústav tuberkulózy, pľúcnych chorôb a hrudníkovej chirurgie Vyšné Hágy

Vyšné Hágy 1