PLC programátor

09.10.2018
Spoločnosť: TG Automation s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Nemecko
Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Staré Mesto, Nám. SNP 14, 81106
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Programátor
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Programovanie PLC riadiacich jednotiek pre priemyselnú automatizáciu,

- vytváranie a aktualizácia programov Siemens S7 - 300, S7 - 1200, TIA Portal,

- konfigurácia HW, I/O, Ethernet, Profinet, Profibus,

- safety PLC,

- programovanie HMI - WinCC, SCADA,

- testovanie a uvádzanie do prevádzky,

- účasť na projektoch pre rôznych odberateľov.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 17:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 1200

Práca v zahraničí, atraktívny plat, diéty, firemný laptop, telefón.

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 4 roky

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Perfektné ovládanie programov Simatic S7, TIA Portal, WinCC, SCADA, programovanie meničov pohonov, set up prvkov automatizacie, ako i mechanické nastavenie.

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: TG Automation s.r.o.
Adresa: Nám. SNP 14
81106 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: TG Automation s.r.o.
Kontaktné údaje: TG Automation s.r.o.

Nám. SNP 14
Slovensko

+421911902972