Personálny konzultant - recruiter

09.10.2018
Spoločnosť: Crux information technology group, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Ružinov, Súmračná 12, 82102
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Konzultant
Personalista
Personálny konzultant
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- aktívne vyhľadávať a oslovovať kandidátov,

- komunikácia s kandidátmi,

- vedenie a aktualizácia databázy uchádzačov.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Ponúkaný plat: od 800
Iné výhody:

- práca v priateľskom prostredí malého tímu,

- zaujímavé ohodnotenie,

- pružná pracovná doba,

- možnosť práce formou home office - po zaškolení,

- podpora vzdelávania.

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • informačná gramotnosť
  • samostatnosť
  • tímová práca
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

- prehľad v IT sfére,
- schopnosť orientovať sa v IT technológiách,
- zodpovedný prístup k úlohám.

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť
  • analytické myslenie

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Názov spoločnosti: Crux information technology group, s.r.o.
Adresa: Súmračná 12
82102 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Kontaktná osoba: Crux information technology group, s.r.o.
Kontaktné údaje: Crux information technology group, s.r.o.

Súmračná 12
Slovensko

+421911222027