Personalistka / Náborárka - práca z domu

09.10.2018
Spoločnosť: EDUCA PRINT s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Okres: Martin
Typ pracovnej Ponuky: Personalista
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obchodná spoločnosť, pôsobiaca v školskom sektore, prijme personalistku / náborára(ku). Práca z domu.

Druh pracovného pomeru:

- Dohoda, plný úväzok, živnosť

Miesto výkonu práce:

- Práca z domu

Náplň práce:

- Inzerovanie voľných pracovných pozícií na dostupné portály

- Koordinácia procesu náboru a výberu vhodných uchádzačov (spolupracovníkov do obchodného tímu)

- Vedenie pohovorov s uchádzačmi: telefonicky a prostredníctvom Skype

Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisov, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

- Skúsenosti s náborom ľudí - výhodou
- Komunikatívnosť
- Príjemné vystupovanie
- Znalosť komunikácie prostredníctvom Skype

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: EDUCA PRINT s.r.o.
Adresa: Zborov nad Bystricou 635
02303 Zborov nad Bystricou
Slovensko
Kontaktná osoba: EDUCA PRINT s.r.o.
Kontaktné údaje: EDUCA PRINT s.r.o.

Zborov nad Bystricou 635