Pedagogický zamestnanec

Spoločnosť: Centrum voľného času DOMINO, Nitra, Štefánikova 63, 949 01

Miesto práce: Slovensko, Nitriansky kraj, okres Nitra, Nitra, Štefánikova tr. 63, 94901
Okres: Nitra
Typ pracovnej Ponuky: Špeciálny pedagóg
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca s deťmi a mládežou v oblasti športu a telovýchovy.

Vedenie záujmových útvarov v oblasti športu a pohybových aktivít (napr. aerobik, tanec, gymnastika, mažoretky, zumba, ...).

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • fyzická zdatnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný písomný prejav
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • motivovanie ľudí
  • organizovanie a plánovanie práce
  • osobnostný rozvoj
  • prezentovanie
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť
  • tímová práca
  • tvorivosť (kreativita)

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • asertivita
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť
  • umelecký talent (napr. hudobný, pohybový, literárny)

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

Názov spoločnosti: Centrum voľného času DOMINO, Nitra, Štefánikova 63, 949 01
Adresa: Štefánikova tr. 63
94901 Nitra
Kontaktná osoba: Centrum voľného času DOMINO, Nitra, Štefánikova 63, 949 01
Kontaktné údaje: Centrum voľného času DOMINO, Nitra, Štefánikova 63, 949 01

Štefánikova tr. 63
94901 Nitra
Slovensko

+421376524325