opravár elektroinštalácie poľnohospodárskych strojov (autoelektrikár)

Spoločnosť: Poľnohospodárske družstvo podielnikov Kežmarok so sídlom v Kežmarku

Miesto práce: Slovensko, okres Kežmarok, Kežmarok, Nad traťou 1, 06001
Okres: Kežmarok
Typ pracovnej Ponuky: Autoelektrikár
Elektrikár
Opravár
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

vyučenie najlepšie v odbore poľnohospodárstva, príp. príbuzného odboru, aj autolektrikári, oprava elektroinštalácie poľnohospodárskych strojov, prax, výkon : Kežmarok

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 07:00 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina C
  • Skupina T

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: C
Skupina: T

Názov spoločnosti: Poľnohospodárske družstvo podielnikov Kežmarok so sídlom v Kežmarku
Adresa: Nad traťou 1, Kežmarok, 06001
Kontaktná osoba: Poľnohospodárske družstvo podielnikov Kežmarok so sídlom v Kežmarku
Kontaktné údaje: Poľnohospodárske družstvo podielnikov Kežmarok so sídlom v Kežmarku

Nad traťou 1, Kežmarok, 06001

+421524522781