Operátor výroby - Dubnica nad Váhom

07.10.2018
Spoločnosť: MIX SK, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Ilava, Dubnica nad Váhom, Areál ZŤS 924, 01841
Okres: Ilava
Typ pracovnej Ponuky: Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Operátor strojov a zariadení
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

pomocná sila vo výrobe

kontrola hotových výrobkov

balenie výrobkov

práca v sklade

Informácie pre uchádzača: Nočná práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: MIX SK, s.r.o.
Adresa: Zelený kríčok 2
91701 Trnava
Slovensko
Kontaktná osoba: MIX SK, s.r.o.
Kontaktné údaje: MIX SK, s.r.o.

Zelený kríčok 2
Slovensko

+421948948800