Operátor vo výrobe (automotive, strojárstvo)

09.10.2018
Spoločnosť: ALMA - H, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Nové Mesto nad Váhom, Nové Mesto nad Váhom, Vajanského 1353, 91501
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Typ pracovnej Ponuky: Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Strojník
Robotník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

operátor vo výrobe. Ďalšie miesta výkonu práce: Nové mesto nad Váhom, Stará Turá, Nitriansky kraj.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 14:00
Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • manuálna zručnosť
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa

Ďalšie požiadavky:

manuálna zručnosť
fyzická zdatnosť

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • praktické myslenie
  • analytické myslenie
  • pamäť
  • sebaovládanie
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: ALMA - H, s.r.o.
Adresa: Hlavná 15/24
95201 Vráble
Slovensko
Kontaktná osoba: ALMA - H, s.r.o.
Kontaktné údaje: ALMA - H, s.r.o.

Hlavná 15/24
Slovensko

+421905606141