Operátor CNC sústruhov

09.10.2018
Spoločnosť: PROTEAM, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Žilinský kraj, okres Martin, Martin, Flámska 11198, 03601
Okres: Martin
Typ pracovnej Ponuky: Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
CNC programátor
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluha CNC sústruhov, zameranie nástroja, korekcie, nulový bod, 100 % kontrola výrobkov, ovládanie meradiel

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 22:00
Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 600
Iné výhody:

ak je prax 12 mesiacov nástupný plat 700 EUR

zaškolenie počas skúšobnej doby, potom plat 700 EUR + 20 % prémie (140 EUR) + 100 EUR dochádzková prémia + nočný príplatok 1,66 EUR/hod(100EUR) t.j. 1040 brutto pri ZFPD 156 h/mes. (37,5 h týždenný pracovný fond).

+ Odmeny 300 EUR po skúšobnej dobe, + 300 EUR po 6. mesiacoch, + 400 EUR po 12 mesiacoch + ďalší odborný a platový rast

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť
  • osobnostný rozvoj
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť

Cudzie jazyky:
  • slovenský - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Internet - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Chuť pracovať

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • technický talent
  • pamäť
  • pozornosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: PROTEAM, s.r.o.
Adresa: Flámska 11198
03601 Martin
Slovensko
Kontaktná osoba: PROTEAM, s.r.o.
Kontaktné údaje: PROTEAM, s.r.o.

Flámska 11198