Operátor

09.10.2018
Spoločnosť: STAVEBTECH s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Slovensko, okres Šaľa, Šaľa, Veča 7236, 92701
Okres: Šaľa
Typ pracovnej Ponuky: Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

výroba elektrotechnických komponentov (najmä do televízorov)

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: STAVEBTECH s.r.o.
Adresa: Lužná 1
85104 Bratislava-Petržalka
Slovensko
Kontaktná osoba: STAVEBTECH s.r.o.
Kontaktné údaje: STAVEBTECH s.r.o.

Lužná 1
Slovensko

+421948218455