Opatrovateľka / Opatrovateľ

09.10.2018
Spoločnosť: Harmónia života, n.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Malacky, Jablonové, Jablonové 439, 90054
Okres: Malacky
Typ pracovnej Ponuky: Au-pair
Domáca opatrovateľka
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme opatrovateľku na TPP na opatrovanie pacientov v ZSS v Jablonovom. Ponúkame príspevok na dopravu a možnosť príjemného pracovného prostredia.

Náplňou práce je:

Komplexná starostlivosť o klientov - seniorov.

Dezinfekcia nástrojov, zdravotníckych pomôcok a zdravotníckeho materiálu.

Všestranná starostlivosť o individuálne potreby klientov, ich biologické, psychické a sociálne potreby.

Aktívna ošetrovateľská starostlivosť.

Sledovanie klientov, ich celkový telesný a duševný stav, hygienu.

Roznášanie stravy podľa diétneho systému, podávať jedlo a zabezpečovať pitný režim klienta.

Aktívne polohovanie klientov, prevencia preležanín.

Starostlivosť o celkovú hygienu klienta.

Vedenie záznamov klientov.

Ostatné činnosti podľa pokynov nadriadených.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 580
Iné výhody:

- príjemné pracovné prostredie,

- príplatok na cestovné,

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

Opatrovateľský kurz je výhodou, nie podmienkou.

Hláste sa prosím záujemcovia, ktorý majú seriózny záujem pracovať u nás a bývajú v blízkom okolí Jablonového, s možnosťou dochádzať každý deň neďaleko k nám.

Osobnostné predpoklady
  • trpezlivosť
  • spoľahlivosť
  • empatia
  • komunikatívnosť

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Harmónia života, n.o.
Adresa: Palisády 33
81106 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: Harmónia života, n.o.
Kontaktné údaje: Harmónia života, n.o.

Palisády 33
Slovensko

+421905599493