Opatrovateľka do detkých jaslí

09.10.2018
Spoločnosť: DAYCARE INTERNATIONAL, s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Ružinov, Vlčie hrdlo 50, 82412
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Au-pair
Domáca opatrovateľka
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Opatera detí, výchova a vydelávanie v detských jasliach.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:15 do 17:15
Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Ponúkaný plat: od 800

Práca v kolektíve so zahraničnými lektormi, a teda možnosť zdokonalenia sa v jazyku anglickom v rámci Základnej školy s materskou školou oproti Slovnaftu v školskom areáli s telocvičňami a vlastným školským dvorom s detským ihriskom.

Celodenná bezplatná strava.

3x týždenne plávanie a sauna aj pre partnera.

Možnosť ubytovania už od 120.-€/osoba v prípade dvojpostelovej bunky s vlastnou kúpeľňou a WC priamo v areáli školy.

V školskom areáli je aj špičková fitnes s wellness.

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • tvorivosť (kreativita)
  • tímová práca

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Veľmi dobrý vzťah k deťom do 3 rokov veku dieťaťa.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: DAYCARE INTERNATIONAL, s. r. o.
Adresa: Slovienska 5/C
84110 Bratislava-Devín
Slovensko
Kontaktná osoba: DAYCARE INTERNATIONAL, s. r. o.
Kontaktné údaje: DAYCARE INTERNATIONAL, s. r. o.

Slovienska 5/C