Opatrovateľ / opatrovateľka

Spoločnosť: Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov Kaštieľ

Miesto práce: Slovensko, okres Malacky, Stupava, Hlavná 13, 90031
Okres: Malacky
Typ pracovnej Ponuky: Au-pair
Domáca opatrovateľka
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Zabezpečovanie základných životných potrieb prijímateľov: stravovanie, pitný režim, osobná hygiena, celkový kúpeľ, obliekanie,

- spolupráca pri zaisťovaní odbornej pomoci,

- starostlivosť o bezprostredné okolie prijímateľa,

- sprevádzanie prijímateľov na odborné lekárske vyšetrenia, spoločenské podujatia, prechádzky,

- pomoc pri pohybových aktivitách a iné...

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 19:00
Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 629

7 týždňov dovolenky, polročné odmeny, príspevok na regeneráciu pracovnej sily, dodatková platená polhodinová prestávka, gastrolístky za nočné služby, zabezpečenie ubytovania

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Osobnostné predpoklady
  • trpezlivosť
  • spoľahlivosť
  • empatia

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Názov spoločnosti: Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov Kaštieľ
Adresa: Hlavná 13
90031 Stupava
Kontaktná osoba: Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov Kaštieľ
Kontaktné údaje: Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov Kaštieľ

Hlavná 13
Slovensko

+421903466780