Obsluhovateľ zariadenia v Devínskej Novej Vsi

09.10.2018
Spoločnosť: I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Dev.Nová Ves
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Montážnik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme kolegu do príjemného tímu v stabilnej automotive spoločnosti.

Láka Vás priateľský kolektív a nerutinná práca?

Odrádza Vás vo veľkých nadnárodných firmách neosobné pracovné prostredie?

Ak áno, táto pozícia je pre Vás ideálna.

Budete vkladať diely do príslušných zariadení,

montovať časti z ocele a hliníka,

kontrolovať hotové súčiastky,

vyberať a vkladať dielce na palety.

Ponúkaný plat: od 850

Motivujúce finančné ohodnotenie - mzda s príplatkami až 1100€ brutto.

13. plat.

Príplatky za nadčasy a prácu cez sviatky nad rámec zákona.

Prémie k mzde.

Príspevok na dochádzanie za prácou.

Priateľský, otvorený kolektív s menším počtom zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

manuálna zručnosť
fyzická zdatnosť
zodpovedný prístup

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: I.K. Hofmann s.r.o.
Adresa: Kuzmányho 5
97401 Banská Bystrica
Slovensko
Kontaktná osoba: I.K. Hofmann s.r.o.
Kontaktné údaje: I.K. Hofmann s.r.o.

Kuzmányho 5
Slovensko

+421911672700