Obsluha strojných zariadení-obsluha automatov, poloautomatov

09.10.2018
Spoločnosť: EUROPIN, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Trenčín, Trenčianske Stankovce, Johanna Vaillanta 3047/4, 91311
Okres: Trenčín
Typ pracovnej Ponuky: Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluha strojných zariadení - manipulácia, kontrola a obsluha jednoúčelových strojov a zariadení vo výrobe zdravotníckych pomôcok a lekárskych nástrojov.

Zamestnanec vykonáva prácu v 3-zmennej prevádzke, obsluha, zoraďovanie a základná údržba automatov a poloautomatov.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 560
Iné výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity

- uvedená mzda je len základná nástupná - po skúšobnej dobe sa navyšuje

- motivujúci systém odmeňovania + 13. a 14. plat

- dochádzkový bonus vo výške 75 € / mesiac

- stravné lístky v hodnote 4,50 €

- stravovanie na denných zmenách priamo v priestoroch spoločnosti (1,00 € za stravnú jednotku a výber z 5 jedál)

- pitný režim zdarma (výber z 5 nápojov)

- nadštandardné príplatky za prácu nad rámec pracovného týždňa

- bezplatná doprava z Trenčína a okolia

- čisté pracovné prostredie

- firemné akcie pre zamestnancov a ich rodiny

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- obsluha jednoduchých nepásových výrobných strojov
- vizuálna kontrola výrobkov
- práca na 3 zmeny

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore
Bez obmedzenia. Práca si vyžaduje zaškolenie.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- precíznosť a zodpovednosť
- schopnosť pracovať v kolektíve
- flexibilita - ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke
- zodpovedný prístup k práci a dobré pracovné návyky
- absolventi sú vítaní

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: EUROPIN, s.r.o.
Adresa: Johanna Vaillanta 3047/4
91311 Trenčianske Stankovce
Slovensko
Kontaktná osoba: EUROPIN, s.r.o.
Kontaktné údaje: EUROPIN, s.r.o.

Johanna Vaillanta 3047/4
Slovensko

+421322850027