Obsluha na čerpacej stanici

09.10.2018
Spoločnosť: HEKO-MK, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Nitriansky kraj, okres Zlaté Moravce, Tekovské Nemce, ČS Tekovské Nemce 1, 96654
Okres: Zlaté Moravce
Typ pracovnej Ponuky: Obsluha čerpacej stanice
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Komunikácia, aktívny predaj, práca s finančnou hotovosťou.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 19:00
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: HEKO-MK, s.r.o.
Adresa: Malé Kozmálovce 69
93521 Malé Kozmálovce
Slovensko
Kontaktná osoba: HEKO-MK, s.r.o.
Kontaktné údaje: HEKO-MK, s.r.o.

Malé Kozmálovce 69
Slovensko

+421905291352