Obsluha dvojvretenových extrúderov

06.10.2018
Spoločnosť: UNICOL s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Prešovský kraj, okres Poprad, Poprad, Traktorová 589/1, 05801
Okres: Poprad
Typ pracovnej Ponuky: Operátor strojov a zariadení
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluha dvojvretenových extrúderov na výrobu polymérnych koncentrátov

Kontrola vstupných materiálov a ich množstiev, výstupná kontrola hotových koncentrátov, čistenie linky a príslušenstva, príprava obalových materiálov a balenie koncentrátov,

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 750
Iné výhody:

stranvé lístky

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Technická a aplikovaná chémia

Dĺžka praxe

6 alebo viac rokov

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • matematická gramotnosť
  • samostatnosť
  • tímová práca

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • cieľavedomosť
  • technický talent
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: UNICOL s.r.o.
Adresa: Traktorová 589/1
05801 Poprad
Slovensko
Kontaktná osoba: UNICOL s.r.o.
Kontaktné údaje: UNICOL s.r.o.

Traktorová 589/1