Oblastný zástupca / Stupava (18324)

09.10.2018
Spoločnosť: Stavebniny DEK s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Malacky, Stupava, Hviezdoslavova 169, 90031
Okres: Malacky
Typ pracovnej Ponuky: Obchodný manažér
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Predáva tovar a služby spoločnosti vo zverenom regióne a sortimente.

Získava nových a udržuje stálych zákazníkov.

Mapuje konkurenciu.

Podporuje a rozvíja predaj DEK produktov.

Spolupracuje s ďalšími zložkami pobočky a spoločnosti.

Pomáhá pri zabezpečení a rozvoji chodu pobočky.

Ponúkaný plat: od 750
Iné výhody:

Zamestnanie na HPP

Motivačné hodnotenie závislé na plnení cieľov

Základná zložka mzdy: 750 EUR (+ 100 osobné hodnotenie, + prémie, + 13.plat, ročné odmeny)

Zaškolenie skúsenými kolegami

Možnosť kariérneho rastu

Príspevok na stravovanie

Občerstvenie na pracovisku

Mobil s dátovým balíčkom aj pre súkromné účely

Služobný automobil podľa dosiahnutých obchodných výsledkov

Tovar a služby za zamestnanecké ceny

Príjemné pracovné prostredie

Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti etablovanej na slovenskom trhu už 15 rokov

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Ďalšie požiadavky:

SŠ vzdelanie (stavebné zameranie nie je podmienkou)
Príjemné a profesionálne vystupovanie
Silnú orientáciu na zákazníka
Motivácia a chuť pracovať
Znalosť práce na PC
Vodičský preukaz sk. B
Spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilitu a vysoké pracovné nasadenie

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Stavebniny DEK s.r.o.
Adresa: Kamenná 6
01001 Žilina
Slovensko
Kontaktná osoba: Stavebniny DEK s.r.o.
Kontaktné údaje: Stavebniny DEK s.r.o.

Kamenná 6
Slovensko

+420234054297