Obchodný zástupca, dokladač tovaru

09.10.2018
Spoločnosť: Liptov Food

Miesto práce: Slovensko, okres Liptovský Mikuláš, Uhorská Ves, 03203
Okres: Liptovský Mikuláš
Typ pracovnej Ponuky: Dokladač tovaru, merchandiser
Obchodný zástupca
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Kontrola, objednávka a doplnenie tovaru na obchodných miestach

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 07:00 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Podskupina B1
  • Skupina B

Počítače:
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Liptov Food
Adresa: Uhorská Ves 164, Uhorská Ves, 03203
Kontaktná osoba: Liptov Food
Kontaktné údaje: Liptov Food

Uhorská Ves 164, Uhorská Ves, 03203

0901 713 945