Obchodno-technický pracovník

09.10.2018
Spoločnosť: Ing. Peter Főldvári Rock Centrum

Miesto práce: Slovensko, okres Martin, Martin, Ambra Pietra 40, 03601
Okres: Martin
Typ pracovnej Ponuky: Technický pracovník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Predaj, poradenstvo a inštalácia techniky.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • tímová práca
  • informačná gramotnosť
  • technická gramotnosť
  • manuálna zručnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Internet - vysoká

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Ing. Peter Főldvári Rock Centrum
Adresa: Ambra Pietra 40
03601 Martin
Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Peter Főldvári Rock Centrum
Kontaktné údaje: Ing. Peter Főldvári Rock Centrum

Ambra Pietra 40
Slovensko

+421949529739