Obchodník prepráv (špeditér)

09.10.2018
Spoločnosť: "ik" INTERKONTAKT a.s.

Miesto práce: Slovensko, okres Trebišov, Čierna nad Tisou, Trakanská 15/10, 07643
Okres: Trebišov
Typ pracovnej Ponuky: Špeditér, prepravca
Obchodný zástupca
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca na PC, komunikácia s obchodnými partnermi, predaja a kúpa prepráv

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: "ik" INTERKONTAKT a.s.
Adresa: Trakanská 15/10, Čierna nad Tisou, 07643
Kontaktná osoba: "ik" INTERKONTAKT a.s.
Kontaktné údaje: "ik" INTERKONTAKT a.s.

Trakanská 15/10, Čierna nad Tisou, 07643

+421905420495