Nástrojár

09.10.2018
Spoločnosť: Porsche Werkzeugbau s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, okres Ilava, Dubnica nad Váhom, Štúrova 1, 01841
Okres: Ilava
Typ pracovnej Ponuky: Strojník
Nástrojár
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- montáž veľkých lisovacích nástrojov na plechové výlisky

- príprava nástrojov po konečnom obrábaní k tušírovaniu a práci v lise

- práca s lisom. Upnutie a nastavenie nástroja v lise

- zapracovanie náradia po zatušírovaní a príprava nástrojov pre prácu

- dokončovacie práce, odstraňovanie závad a príprava nástrojov na prvé zapracovanie u zákazníka

- zapracovanie u zákazníka

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 14:00
Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: Dohodou
Iné výhody:

- zaujímavá práca pre prestížnu automobilovú značku

- športové a kultúrne podujatia pre zamestnancov

- možnosť vzdelávania sa a zvyšovania kvalifikácie

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť

Cudzie jazyky:
  • nemecký - elementárna: A1 a A2

Ďalšie požiadavky:

Prax v nástrojárskych prácach pri lisovacích nástrojoch na plechy resp. na plasty min 3-5 rokov
Manuálna zručnosť, tušírovanie
Práca s PC výhodou

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • cieľavedomosť
  • iniciatívnosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Porsche Werkzeugbau s. r. o.
Adresa: Štúrova 1
01841 Dubnica nad Váhom
Slovensko
Kontaktná osoba: Porsche Werkzeugbau s. r. o.
Kontaktné údaje: Porsche Werkzeugbau s. r. o.

Štúrova 1