Muzikant

09.10.2018
Spoločnosť: GASTRO - PEN s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Malacky, Lozorno, Námestie sv. Kataríny 3/282, 90055
Okres: Malacky
Typ pracovnej Ponuky: Spevák, herec, hudobník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame zaujímavé miesto pre kreatívneho človeka, ktorý má chuť sa zviditeľniť a nabrať nové skúsenosti.

Informácie pre uchádzača: Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 600

Ponúkame stabilnú a perspektívnu pracovnú pozíciu, príjemné pracovné prostredie, mladý pracovný tím, balík zamestnaneckých výhod.

Ubytovanie ZDARMA v novopostavenom ubytovacom zariadení v samostatných izbách pre každého zamestnanca s vlastným soc. zariadením, internetom a TV ako aj celodenné stravovanie ZDARMA. Využitie wellness zariadenia ZDARMA v čase voľna.

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: GASTRO - PEN s.r.o.
Adresa: Moyzesova 2/A
90201 Pezinok
Slovensko
Kontaktná osoba: GASTRO - PEN s.r.o.
Kontaktné údaje: GASTRO - PEN s.r.o.

Moyzesova 2/A
Slovensko

+421905718844