Montér suchých stavieb, sadrokartonista

09.10.2018
Spoločnosť: PROFI MODUL spol. s r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Vajnory, Rybničná 40, 83554
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Pomocný pracovník
Montážnik, montér
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

montáž suchých stavieb, stien-priečok, podhladov, stropov, zatepľovanie budov a pod.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Sezónna práca: áno
Ponúkaný plat: Dohodou

vlastné ubytovacie zariadenie, pracovné pomôcky, oblečenie a obutie, rozvoz autobusom na stavbu

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie v odbore povrchová úprava

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • technická gramotnosť

Počítače:
  • Microsoft Excel - elementárna

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: PROFI MODUL spol. s r.o.
Adresa: Rybničná 40
83554 Bratislava-Vajnory
Slovensko
Kontaktná osoba: PROFI MODUL spol. s r.o.
Kontaktné údaje: PROFI MODUL spol. s r.o.

Rybničná 40
Slovensko

+421911280465