Montážny pracovník - Trnava

07.10.2018
Spoločnosť: MIX SK, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Trnavský kraj, okres Trnava, Trnava, Strojárenská 1C, 91702
Okres: Trnava
Typ pracovnej Ponuky: Montážnik
Montážnik, montér
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

obsluha stroja

montáž elektronických zariadení

Ponúkaný plat: od 490
Iné výhody:

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: MIX SK, s.r.o.
Adresa: Zelený kríčok 2
91701 Trnava
Slovensko
Kontaktná osoba: MIX SK, s.r.o.
Kontaktné údaje: MIX SK, s.r.o.

Zelený kríčok 2
Slovensko

+421948948800