Montážny pracovník/čka vo výrobe chladiacich zariadení

09.10.2018
Spoločnosť: B&B Business Group SK, s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Nové Mesto nad Váhom, Čachtice, Malinovského 595, 91621
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Typ pracovnej Ponuky: Montážnik
Montážnik, montér
Operátor strojov a zariadení
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Prijímame mužov aj ženy na prácu v 3-4 zmennej prevádzke vo výrobe chladiacich systémov/klimatizácií.

NÁPLŇ PRÁCE :

- obsluha strojov

- kontrola

- pomocné montážne práce

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: od 480
Iné výhody:

- viacero príplatkov a bonusov k platu

- doprava z okolia ZDARMA

- možnosť ubytovania ZDARMA

- zálohy

- práca na TPP, KPČ, Dohodu alebo SZČO

+ hradené ubytovanie

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

- ochota pracovať v 3/4zmennej prevádzke
- potrebná je účasť na pracovnom pohovore, ktorý je spojený s prehliadkou výroby

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: B&B Business Group SK, s. r. o.
Adresa: Panská 234/18
81101 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: B&B Business Group SK, s. r. o.
Kontaktné údaje: B&B Business Group SK, s. r. o.

Panská 234/18
Slovensko

+421905335532