Mliekarenský výrobný operátor/ka

09.10.2018
Spoločnosť: Savencia Fromage & Dairy SK, a. s.

Miesto práce: Slovensko, okres Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš, 1.Mája 124 , 03101
Okres: Liptovský Mikuláš
Typ pracovnej Ponuky: Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Potravinársky technik
Robotník
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

príprava a spracovanie suroviny na potravinárskej linke s cieľom výroby kvalitných hotových výrobkov, obsluha výrobných zariadení, manuálna práca so surovinou a výrobkom,

nutné poznať základné hygienické štandardy a dodržiavať vysokú úroveň osobnej hygieny,

samostatnosť, ochota pracovať a zodpovednosť za zverenú úlohu, zodpovednosť, zručnosť, dôslednosť a spoľahlivosť

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Ponúkaný plat: Dohodou

možnosť kariérneho rastu, odborné vzdelávanie, spoločenské podujatia, nákup výrobkov našej produkcie za zvýhodnené ceny

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Savencia Fromage & Dairy SK, a. s.
Adresa: 1. mája 124, Liptovský Mikuláš, 03101
Kontaktná osoba: Savencia Fromage & Dairy SK, a. s.
Kontaktné údaje: Savencia Fromage & Dairy SK, a. s.

1. mája 124, Liptovský Mikuláš, 03101