Mechanik - montážnik

09.10.2018
Spoločnosť: HYDROTUNEL, s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Prievidza, Prievidza, Severná 18, 97101
Okres: Prievidza
Typ pracovnej Ponuky: Automechanik
Montážnik
Montážnik, montér
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práce na pretlakoch, podvrtoch na stavbách, oprava a údržba strojov, zariadení, vozidiel, vodičský preukaz sk. C (E vítané)

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 900
Iné výhody:

Zaujímavá práca s náležitým finančným ohodnotením,

13.plat, vstupenky na kultúrne a športové podujatia

+ hradené ubytovanie

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore mechanik strojov a zariadení

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina C

Ďalšie požiadavky:

- vítané vodičské oprávnenie skupina E
- vítaná skúsenosť s hydraulickými strojmi
- vhodnejšie pre uchádzačov s bydliskom Prievidza, Bojnice a Horná Nitra

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: C

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: HYDROTUNEL, s. r. o.
Adresa: Mojmírova 14
97201 Bojnice
Slovensko
Kontaktná osoba: HYDROTUNEL, s. r. o.
Kontaktné údaje: HYDROTUNEL, s. r. o.

Mojmírova 14
Slovensko

+421915475380