Mäsiar - Rakúsko (Tirolsko)

09.10.2018
Spoločnosť: Agentúra Elliem s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Rakúsko
Typ pracovnej Ponuky: Mäsiar
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Agentúra Elliem ponúka voľné pracovné pozície pre mäsiarov do Rakúska, oblasť Tirolska (6551 Pians). Pracovná náplň: hodnotenie odrezkov mäsa pri rezaní a vypínaní, výroba a príprava slaniny, salámových výrobkov a šunky. Zabezpečenie bezpečnosti pri výrobe a dodržiavanie hygienických predpisov. Zabezpečenie kvality produktov. Práca v chladnom prostredí pri teplote + 18 - 19°C. Práca na rakúsku pracovnú zmluvu.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 1900

Práca na rakúsku pracovnú zmluvu a z toho vyplývajúce rôzne sociálne výhody. Plat 1470,- Eurnetto / mesačne. Zamestnávateľ poskytuje pracovné oblečenie ako aj jeho pranie. Ďalej je k dispozícii bezplatná strava v kantíne firmy. Zamestnávateľ prispieva na ubytovanie 15,- Eur na pracovný deň. Na základe kolektívnej zmluvy vyplácaný 13. a 14. plat. Práca je vhodná pre páry a tímy. Možnosť vybavenie rodinných prídavkov príp. rodičovského príspevku v Rakúsku ako aj vrátenie dane z Rakúska.

+ hradené ubytovanie

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Potravinárstvo

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • samostatnosť
  • fyzická zdatnosť

Cudzie jazyky:
  • nemecký - elementárna: A1 a A2

Ďalšie požiadavky:

Od uchádzačov sa vyžaduje príslušné vzdelanie príp. prax v obore, odolnosť voči chladu, nakoľko sa pracuje v chladnom prostredí. Výhodou je vlastné vozidlo a vodičský preukaz. Vyžaduje sa komunikatívna nemčina všetkých uchádzačov. Životopisy zasielajte len v nemeckom jazyku.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Agentúra Elliem s.r.o.
Adresa: Lysica 303
01305 Lysica
Slovensko
Kontaktná osoba: Agentúra Elliem s.r.o.
Kontaktné údaje: Agentúra Elliem s.r.o.

Lysica 303
Slovensko

+421904972480