Mäsiar

09.10.2018
Spoločnosť: JOLI s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Nitriansky kraj, okres Šaľa, Diakovce, Priemyselný park 1052, 92581
Okres: Šaľa
Typ pracovnej Ponuky: Mäsiar
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

čistenie, triedenie, kontrola, viazanie prírodných bravčových čriev, žalúdkov, mechúrov a iných komodít zo zvierat

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 14:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: Dohodou

Ponúkame pracovný pomer na dobu neurčitú, prácu na jednu zmenu, ubytovanie, stravné lístky, výhodné platové ohodnotenie podľa pracovného výkonu + individuálne odmeny, prácu v príjemnom kolektíve

+ hradené ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • srbský - vysoká: C1 a C2

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: JOLI s.r.o.
Adresa: Hornočepenská 1570/108
92601 Sereď
Slovensko
Kontaktná osoba: JOLI s.r.o.
Kontaktné údaje: JOLI s.r.o.

Hornočepenská 1570/108
92601 Sereď
Slovensko

+421905807111