Masérka originálnej thajskej masáže

09.10.2018
Spoločnosť: Nový Človek, s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, Nitriansky kraj, okres Nové Zámky, Nové Zámky, Ernestova bašta 5, 94001
Okres: Nové Zámky
Typ pracovnej Ponuky: Fyzioterapeut, masér
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Tradičná thajskáa masáž

Aromaterapeutická olejová masáž

Reflexná masáž chodidiel

Peelingová masáž

Masáž tváre

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: pružný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tímová práca
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • iniciatívnosť
  • empatia
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • vnútorná stabilita

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Nový Človek, s. r. o.
Adresa: Bernolákovo námestie 119
94051 Nové Zámky
Slovensko
Kontaktná osoba: Nový Človek, s. r. o.
Kontaktné údaje: Nový Človek, s. r. o.

Bernolákovo námestie 119
Slovensko

0911711233