Manikér,pedikér / Manikérka,pedikérka

09.10.2018
Spoločnosť: Phuong Dao Thi

Miesto práce: Slovensko, okres Pezinok, Pezinok, Holubyho 47, 90201
Okres: Pezinok
Typ pracovnej Ponuky: Pedikérka, manikérka
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Manikúra/pedikúra - certifikát o odbornom kurze.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 09:00 do 17:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Phuong Dao Thi
Adresa: Holubyho 70/47, Pezinok, 90201
Kontaktná osoba: Phuong Dao Thi
Kontaktné údaje: Phuong Dao Thi

Holubyho 70/47, Pezinok, 90201

0908164783