Manikér/-ka

09.10.2018
Spoločnosť: PANDA - Ázijské špeciality N Hung s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Martin, Martin, Pltníky 2, 03601
Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Prievidza
Okres: Prievidza
Martin
Typ pracovnej Ponuky: Pedikérka, manikérka
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca v nechtovom štúdiu.

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • vietnamský - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

Vedieť po vietnamsky.

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: PANDA - Ázijské špeciality N Hung s.r.o.
Adresa: Nábrežná 1636/16
91101 Trenčín
Slovensko
Kontaktná osoba: PANDA - Ázijské špeciality N Hung s.r.o.
Kontaktné údaje: PANDA - Ázijské špeciality N Hung s.r.o.

Nábrežná 1636/16
Slovensko

+421911433759