Manažér systému vyrovnania

09.10.2018
Spoločnosť: Centrálny depozitár cenných papierov SR, a.s.

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Staré Mesto, 29. augusta 1/A, 81480
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Finančný manažér
Obchodný manažér
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• Zastrešenie celej oblasti prevádzky systému vyrovnania po procesnej a metodickej stránke (T2S, Informačný systém CDCP, TARGET2, SWIFT, CSDR atď.)

• Rokovania a komunikácia s klientmi, zástupcami NBS, Burzy cenných papierov, Ministerstva financií SR a dodávateľmi informačných systémov

• Školenia v oblasti Informačných systémov CDCP a prevádzkových postupov

• Zabezpečovanie riadneho fungovania odboru prevádzky systému vyrovnania, tak aby jeho zamestnanci mali vytvorené prostredie pre bezchybné poskytovanie služieb vyrovnania klientom CDCP.

• Rovnomerné rozdeľovanie pracovných úloh za účelom riadneho fungovania odboru a hodnotenie produktivity podriadených zamestnancov s dôrazom na kvalitu poskytnutých služieb CDCP klientom.

• Metodika a tvorba interných predpisov upravujúcich pravidlá a postupy zamestnancov odboru, ktoré si vyžiada prax poskytovania služieb CDCP alebo nová právna úprava. Podieľanie sa na tvorbe, resp. pripomienkovanie predpisov, ktoré sa dotýkajú alebo sa môžu dotknúť činnosti odboru.

• Reprezentovanie, resp. zastupovanie odboru (jeho zamestnancov a záujmov) voči ostatným organizačným útvarom CDCP, resp. navonok voči klientom CDCP.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 8:00 do 16:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 1400
Iné výhody:

- príležitosť pracovať v unikátnej spoločnosti,

- priestor pre odborný rast a profesionálny rozvoj,

- príležitosť cestovať na zahraničné služobné cesty,

- možnosť stať sa súčasťou profesionálneho tímu, ktorý sa riadi etickým kódexom,

- možnosť vypracovať sa a byť vo svojej profesii skutočne dobrý,

- možnosť platovo aj kariérne rásť,

- flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore financie, bankovníctvo a investovanie - finančný manažment

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • informačná gramotnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • organizovanie a plánovanie práce
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • rozhodovanie

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

• Manažérske, analytické a komunikačné schopnosti
• Samostatnosť pri plnení zadaných úlohách
• Prehľad právnych predpisov z odvetvia práva cenných papierov
• Príjemné vystupovanie, zmysel pre detaily
• Schopnosť pracovať pod tlakom (vyrovnať sa so stresujúcimi situáciami)
• Flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť
• Skúsenosti s vedením a motivovaním tímu
• Silná proklientska orientácia
• Ochota, chuť pracovať a učiť sa, zvládať komunikáciu/text v anglickom jazyku
• Orientácia na výsledky a dokončovanie práce

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • empatia
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa

Názov spoločnosti: Centrálny depozitár cenných papierov SR, a.s.
Adresa: 29. augusta 1/A
81480 Bratislava-Staré Mesto
Kontaktná osoba: Centrálny depozitár cenných papierov SR, a.s.
Kontaktné údaje: Centrálny depozitár cenných papierov SR, a.s.

29. augusta 1/A
Slovensko

+421259395118