Maklér - JKV REAL ponúka štartovací fix 500 eur

09.10.2018
Spoločnosť: JKV REAL s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Ružinov, Martinčekova 17, 82101
Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Prievidza, Prievidza, Úzka ulica 706/8, 97101
Okres: Bratislava
Prievidza
Martin
Typ pracovnej Ponuky: Realitný maklér
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pridajte sa k nám a naučíme Vás všetko o predaji a financovania nehnuteľnosti a presvedčíte sa, že sme pohodový kolektív, bez stresov a neustáleho tlačenia k vyšším obratom. Nepožadujeme od maklérov, aby vysedávali v kancelárií, práca aj z domu a popri inom zamestnaní.

Pracujte komplexnom realitnom centre kde ste pre klienta realitný maklér a hypotekárny špecialista. Inovatívny systém prace kde systematicky budujete klientelu .

- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností a komunikácia s klientmi

- obhliadky nehnuteľností a ich fotenie

- sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľnosti

- flexibilný pracovný čas

- sprostredkovanie financovania nehnuteľnosti

Iné výhody:

U nás nájdete:

- bezplatné školenie /ak začnete seriózne pracovať/ a semináre

- provízia od 50% aj s bonusom

- štartovací fix 500 eur pre každého

- preplácanie nákladov na kanceláriu

- žiadne predajné limity, ani povinné sedenie v kanceláriach

- inzercia na prvom mieste - ponuky inzerujeme na viac ako 200 weboch

- jedinečný informačný systém - vyvíjaný neustále len pre nás od roku 2012

- sťahujeme súkromnú inzerciu do mailov maklérov z celej SR

- NAJLEPŠÍ ODMEŇOVACÍ SYSTÉM V SR /žiadne odpočty, skryté poplatky, príspevky a pod./

Informácie pre uchádzača:

Spoločnosť JKV REAL reality je celoslovenská realitná kancelária s viac ako niekoľko ročnými skúsenosťami v realitnom obchode, ktorá poskytuje svojím klientom komplexné realitne a finančne služby .Hľadáme spolupracovníkov, ktorí by zapadli do nášho kolektívu ako jednotlivec - maklér, prípade otvorili svoju kanceláriu vo svojom meste.

Odlišujeme sa pracou akú robíme pre klienta .

Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá patrí na špičku realitného trhu a stále rastieme.

Hľadáme a máme záujem o ľudí, ktorí chcú dosahovať vysoké príjmy.

Vyžadujeme odovzdanosť práci a každodenné plnenie si pracovných povinností.

Odmenou Vám bude nielen zastupovanie prestížne firmy vo svojom obore, ale i nadštandardný príjem.

Všeobecne požadované znalosti:

- ctižiadostivosť a vôľu presadiť sa

- komunikatívnosť

- zodpovednosť

- flexibilita

- byť tímový hráč

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 10:00 do 16:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • empatia
  • cieľavedomosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: JKV REAL s.r.o.
Adresa: Úzka ulica 706/8
97101 Prievidza
Slovensko
Kontaktná osoba: JKV REAL s.r.o.
Kontaktné údaje: JKV REAL s.r.o.

Úzka ulica 706/8
Slovensko

+421945448957