Majster v stavebníctve

09.10.2018
Spoločnosť: MBM-ARMO, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Dev.Nová Ves, Mlynská 6834, 84107
Slovensko, Žilinský kraj, okres Námestovo, Námestovo, Hviezdoslavovo námestie 213, 02901
Okres: Bratislava
Námestovo
Typ pracovnej Ponuky: Majster výroby
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca na území Bratislava prax minimálne 1 rok vítaná, ale vhodné aj pre absolventa.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 6:00 do 18:00
Práca na zmeny: turnusová práca
Ponúkaný plat: od 750

Práca v stabilnej spoločnosti, mladý a dynamický kolektív, silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje

• motivujúce finančné ohodnotenie

• možnosti ďalšieho vzdelávania

+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Stavebníctvo, geodézia a kartografia
Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Stavebníctvo, geodézia a kartografia

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • rozhodovanie
  • samostatnosť

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • predstavivosť
  • praktické myslenie
  • analytické myslenie
  • iniciatívnosť
  • spoľahlivosť

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: MBM-ARMO, s.r.o.
Adresa: Hviezdoslavovo námestie 213
02901 Námestovo
Slovensko
Kontaktná osoba: MBM-ARMO, s.r.o.
Kontaktné údaje: MBM-ARMO, s.r.o.

Hviezdoslavovo námestie 213
Slovensko

+421903370969