Majster v stavebníctve

09.10.2018
Spoločnosť: SlovBusiness Group s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Staré Mesto, Špitálska 53, 81101
Okres: Bratislava
Typ pracovnej Ponuky: Majster výroby
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Stavebná firma ponúka prácu pre vyučených majstrov v stavebníctve. Prax v odbore min. 1 rok.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 7:00 do 18:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 1000
Iné výhody:

- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom,

- práca v medzinárodnom tíme stavebných špecialistov

- ubytovanie a školenie pre pracovníkov

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti

Cudzie jazyky:
  • ukrajinský - vysoká: C1 a C2

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: SlovBusiness Group s.r.o.
Adresa: Špitálska 53
81101 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Kontaktná osoba: SlovBusiness Group s.r.o.
Kontaktné údaje: SlovBusiness Group s.r.o.

Špitálska 53
Slovensko

+421903770877