Majster / technológ strojárskej výroby

09.10.2018
Spoločnosť: LDM Slovakia, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Lučenec, Lučenec, Vajanského 80, 98401
Okres: Lučenec
Typ pracovnej Ponuky: Technológ
Technológ
Strojník
Technológ
Majster výroby
Operátor strojov a zariadení
Technológ
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Riadenie zvereného tímu zváračov a zámočníkov. Práca na jednoduchých kovových zváraných konštrukciách, návrh a výroba jednoduchých prípravkov, meranie.

Informácie pre uchádzača: Pracovný čas: od 06:00 do 14:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: LDM Slovakia, s.r.o.
Adresa: Jesenského 15, Lučenec, 98401
Kontaktná osoba: LDM Slovakia, s.r.o.
Kontaktné údaje: LDM Slovakia, s.r.o.

Jesenského 15, Lučenec, 98401

+421948319389