Líder výrobnej linky

09.10.2018
Spoločnosť: Foxconn Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce: Slovensko, Nitriansky kraj, okres Nitra, Nitra, Dolné Hony 29, 94901
Okres: Nitra
Typ pracovnej Ponuky: Vedúci výroby
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

NFORMÁCIA PRE ZÁUJEMCOV O PRÁCU: výberové konania sa uskutočňujú iba v termínoch: utorok o 13.30 a štvrtok o 10.00. Prosíme o dodržiavanie týchto termínov.

Náplň práce:

• Nastavuje, riadi a kontroluje výrobné procesy

• Riadi 17 - 30 zamestnancov

• Dohliada na plnenie cieľov výroby (kvalita, výkon, BOZP)

• Vypracováva dokumentáciu a rôzne záznamy

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Sezónna práca: áno
Ponúkaný plat: od 858
Iné výhody:

• Zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti

• Odmena za dobrú dochádzku vo výške 50€

• Výkonnostný bonus až do výšky 130€

• Zmenové príplatky

• 13. a 14. plat

• Príspevok na dochádzanie do práce

• Možnosť využívať zamestnaneckú autobusovú dopravu

• Firemné stravovanie

• Životné a úrazové poistenie

• Možnosť odporučiť svojho známeho a získať 300€ náborovú prémiu

• Odmena za odpracované roky

• Odmena pri narodení dieťaťa a pri úmrtí

• Možnosť kariérneho rastu

• Každoročné prehodnocovanie platu

• Pravidelné zamestnanecké akcie

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: Foxconn Slovakia, spol. s r.o.
Adresa: Dolné Hony 29
94901 Nitra
Slovensko
Kontaktná osoba: Foxconn Slovakia, spol. s r.o.
Kontaktné údaje: Foxconn Slovakia, spol. s r.o.

Dolné Hony 29
94901 Nitra
Slovensko

+421376944157