Leštič, brúsič

09.10.2018
Spoločnosť: AVIR SK s. r. o.

Miesto práce: Slovensko, okres Myjava, Brezová pod Bradlom, Štverníky 662, 90613
Okres: Myjava
Typ pracovnej Ponuky: Brusič
Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Brúsenie a leštenie kovových artiklov.

Informácie pre uchádzača: Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Ponúkaný plat: od 550

K základnej mzde sú pripočítavané príplatky v závislosti od výkonu/množstva opracovaných kusov.

Požiadavky na zamestnanca

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti

Ďalšie požiadavky:

Veľmi dobrý zrak, schopnosť pracovať celú zmenu v sede, presnosť a precíznosť.

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: AVIR SK s. r. o.
Adresa: Dr. Št. Osuského 8
90613 Brezová pod Bradlom
Slovensko
Kontaktná osoba: AVIR SK s. r. o.
Kontaktné údaje: AVIR SK s. r. o.

Dr. Št. Osuského 8